Strelec Tibor Figei si priniesol dve zlaté medaily z Maďarska.

Uplynulý víkend sa člen ŠSK Magnum zúčastnil súťaži 3 zbraní tzv. 3 gunu na strelnici vo Verőce.  Strielalo sa z pištole, pušky a brokovnici. Súťaž bola vypísaná v každej divízii na  4 parkúre a 50 rán . Tibor Figei obsadil v puškovej a brokovej divízii prvé miesto. Na brokových parkúroch sa strielalo na kovové terče a na puškových na papierové. Zaujímavosťou preteku bolo, že každý strelec odstrielal naraz všetky stage (parkúre) za sebou. Nebolo veľa času na prípravu a na puškových parkúroch sa strielalo na fakt malé terče, ktoré pri väčších vzdialenostiach preverili schopnosti viacerých strelcov. Keďže bolo pomenej stagov, človek si nemohol dovoliť pokaziť ani jeden. Zo svojim výkonom som spokojný, aj keď sa mi fakticky sezóna skončila pred mesiacom, som prijal pozvanie maďarského klubu MAG I.C.S. SE. poznamenal Figei. Ako na záver dodáva : „v maďarsku sa mi väčšinou darí, v tomto roku som vyhral 8 pretekov v brokových a puškových divíziách, či to už bolo preteky podľa pravidieľ IPSC, Steel Challengu alebo Rapid Shootingu“.