Zápasnícky oddiel Lokomotíva Rimavská Sobota
Šport: zápasenie
1. 1. miesto, Majstrovstvá Slovenska družstiev ženské zložky, Rim. Sobota 2. 2. miesto, Majstrovstvá Slovenska družstiev dorast voľný štýl, Rim .Sobota 3. 3. miesto, Majstrovstvá Slovenska družstiev mužov gréckorímsky štýl, Snina 4. 3. miesto, Majstrovstvá Slovenska družstiev st.žiaci voľný štýl, Prievidza 5. 2. miesto v hodnotení všetkých oddielov Slovenska za rok 2017
Tréner: Jozef Radnóti, Michal Radnóti, Marián Radnóty
Zápasnícky oddiel Lokomotíva Rimavská Sobota
Štatútar | Ing. Róbet Totkovič a Jozef Radnóti |
Tréneri | Jozef Radnóti, Michal Radnóti |
Adresa | P.Dobšinského 46/28, 979 01 Rimavská Sobota |
Prevádzka | ZŠ M.Tompu sídlisko Západ |
Zloženie | Predseda: Ing Róbert Totkovič Podpredseda: Jozef Radnóti Členovia výboru: Michal Radnóti, Ing.Jozef Alušík, Miloš Gaži, Tomáš Stankovič Revízna komisia: Jaroslav Miniar, Ladislav Petříček |
Počet členov | 75 |
Počet členov do 18r. | 25 |
MŠK Rimavská Sobota
MŠK Rimavská Sobota s.r.o.
Šport: futbal
1. Futbalisti U15 - ročník 2002 úspešne účinkovali v 1. lige starších žiakov, v súťažnom ročníku 2016/2017 sa udržali v 1. lige a zabezpečili tím účasť aj v ďalších ročníkoch pre všetky žiacke kategórie MŠK. Na úspechu sa podieľali hráči: Andreas Sedláček, Mário Machyniak, Dominik Demeter, Zoltán Kótai, Jakub Kováčik, Erik Suja, Peter Benkő, Sebastian Vápeník, Bertalan Bari, Denis Cibuľa, Ján Radič, Dávid Benčík, Oleg Balco, Ján Mogyoródi, Roland Borbáš, Adrián Lőkös, Dalimil Varga, Vladimír Slanec, Matúš Kán, Tréner mužstva Peter Petrán, asistent trénera Richard Rubint.
Tréner: Peter Petrán, Richard Rubint
MŠK Rimavská Sobota s.r.o.
Štatútar | Mgr. Miroslav Bitala |
Tréneri | R.Rubint, Š.Balog, M.Vargic, M.Drak,M.Valkučák, M.Kudlík, I.Ádám, O.Václavík, P.Petrán, M. Špaček |
Adresa | Štadión 2/1081,Rimavská Sobota 97901 |
Prevádzka | |
Zloženie | |
Počet členov | 257 |
Počet členov do 18r. | 185 |
Cyklistický klub Rimavská Sobota
1. Víťaz Slovenského pohára klubov cestnej cyklistiky v kategórii masters 2. 9. miesto v Slovenskom pohári cestnej cyklistiky (49 tímov) v kategórii Elitte 3. 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska v časovke družstiev v kategórii muži Elitte , Žilina 4. Máme víťaza medzinárodného seriálu MTB - Tour Petra Sagana
Tréner: Filip Balciar , Mgr. Vladimír Melo
Sponzori: Termocolor s.r.o. , Profibikers s.r.o.
Cyklistický klub Rimavská Sobota
TJ Mladosť RELAX 979 01 Rimavská Sobota , SNP č. 9
Šport: Judo
1. 1. miesto Majstrovstvá SR - starší žiaci - U15, Michalovce 2. 3. 4. 5.
Tréner: J. Svoreň, Mgr.R. Útis
Sponzori: Mesto Rimavská Sobota, BBSK, Ekoltech Fiľakovo, Gemernákup R. Sobota, Pavel Zvara, FPD
TJ Mladosť RELAX 979 01 Rimavská Sobota , SNP č. 9
Štatútar | Juraj S V O R E Ň , predseda TJ |
Tréneri | J. Svoreň, Ing. J. Nociar , Ing. V. Kupka, Mgr.R. Útis, I. Útis, P. Laczko, J.Ptríček, J. Kanát, |
Adresa | RELAX CVČ 979 01 Rimavská Sobota , SNP č.9 |
Prevádzka | Telocvičňa Judo RELAX CVČ Rimavská Sobota , Športová ul. |
Zloženie | Predseda odd. Judo : Jaroslav M L Y N Á R , Športova 4 |
Počet členov | 97 |
Počet členov do 18r. | 74 |
Falcon TKD Rimavská Sobota
FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota
Šport: null
1. 1.miesto Majstrovstvá Európy v športovej Chanbare, Rím, 28-29.10.2017 - Laura Dávidová, kat. žiačok, kumite -disciplína: krátky meč-štít, 2.miesto Tibor Figei - kat. dospelých (nižšie pásy),kumite - disciplína: kombinácia dvoch mečov, 3.miesto - Ladislav Laššák - kat. veteránov (40 r. a viac), kumite - disciplína: dlhý meč obojruč, 5-8. miesto - Tibor Figei , kata (súborné cvičenia). Falcon TKD Rim. Sobota získal celkovo na ME v športovej chanbare 3 medaile (jednu zlatú, striebornú a bronzovú medailu a jedno 5-8.miesto). 2. 2.miesto Svetové Hry 2017, Wroclaw (Poľsko) 21.7.2017 - Tibor Figei - kat. open (kombinovaná kategória nižších a vyšších pásov), disciplína: dlhý meč obojruč 3. 8 x 1.miesto, 10 x 2.miesto a 7 bronz (vrátane titulu Absolútneho Majstra SR ) -Majstrovstvá SR v športovej chanbare 2017 SACHAN, Rimavská Sobota, 17.12.2017 , Klub Falcon TKD Rim. Sobota sa umiestnil na 1.mieste v hodnotení klubov na M-SR. 4. 8 x 1.miesto, 2 x 2.miesto a 2 x 3.miesto - Majstrovstvá SR v Taekwonde SATKD 2017, Košice, 16.12.2017, Falcon TKD Rim. Sobota sa umiestnil na 4.mieste v hodnotení klubov na M-SR a na základe svojich výsledkov, bol vyhlásený za Kolektív Roka 2017. 5. Spolu FALCON TAEKWONDO a FALCON CHANBARA získalo 225 medailí (87 zlatých, 81 strieborných a 57 bronzových medailí ) vrátane titulu majsterky Európy, viacerých medailí zo svetových súťaží, medzinárodných súťaží a 16 titulov majstra SR a jedného absolútneho majstra SR.
Tréner: Ing. Jaroslav Dóbi, Pavol Lancko, Miroslav Bitala, Viktória Bitalová, Mgr. Tibor Figei, Ladislav Laššák
Sponzori: Rodof, Akadémia učtovníkov, Agroris, Karol Kovács, Atelier architektúry - Erik Klaubert, Lumber House, Automax, Aproving, Steffe, Teatro, Patrol Guard s.r.o., Budík Pub, Mesto Rimavská Sobota
FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota
Štatútar | Peter Úrek |
Tréneri | Peter Úrek, Pavel Lancko, ing. Jaroslav Dóbi, Miroslav Bitala |
Adresa | Malohontská 61/22, 979 01 Rimavská Sobota |
Prevádzka | Dom služieb, Malohontská 1931, 97901 Rimavská Sobota |
Zloženie | Správna rada klubu a jeho aktívni členovia klubu, resp. ich zákonní zástupcovia. |
Počet členov | 45 |
Počet členov do 18r. | 37 |
LK Bašta
Lukostrelecký Klub Bašta - Bástya Íjász Klub
Šport: Lukostrelba
l. 1x1. a 1x2. miesto - Halové Majstrovstvá Sveta 3D – WCH HDH-IAA – Maďarsko Budapešt 2. 3x1., 1x2. a 1x4. miesto - Majstrovstvá Európy 3D – ECH HDH-IAA - Rakúsko Hohenau 3. 14x1., 7x2., 5x3. a 3x4. miesto - Majstrovstvá Slovenskej Republiky HDH-IAA Horné Húščie, Trnava, Rim.Sobota, Leles, Divín, Poltár, Partizánske. 4. 14x1., 6x2., 7x3., 3x4., 2x5. a 1x7. miesto - Pohár Hont-Novohrad-Gemer HDH-IAA Divín, Dobšiná, Rim.Sobota, Poltár, Želovce. 5. 5x1., 2x2., 2x4., miesto - Bükk Pohár (Maďarsko) HDH-IAA (Eger, Miskolc) 6. 28x1., 8x2., 3x3., miesto - Ostatné regionálné : Želovce, Patvarc, Eger, Szádvár, Lelesz, Fiľakovo, Balassagyarmat, Ostoros, Budapest, Érsekvadkert, Rim.Sobota Spolu: 65x1., 25X2., 15X3., miesto.
Tréner: Tibor Lévay: 7x majster Slovenska, majster Európy 2017, 4.miesto Majstrovstiev Sveta 2016.
Sponzori: Vercajch centrum s.r.o. Zvolen , MsÚ Rimavská Sobota, Gobako zváracia technika Košice
Lukostrelecký Klub Bašta - Bástya Íjász Klub
Štatútar | Tibor Lévay st. |
Tréneri | Tibor Lévay st. |
Adresa | Žánovská 127/23 Rimavská Sobota |
Prevádzka | Žánovská 127/23 Rimavská Sobota |
Zloženie | Prededa: Tibor Lévay st Podpredseda: Tibor Lévay ml. Členovia: Adriana Lévay Marek Lenka Nagyová Viktória Kormošová Erich Kormoš Loránt Lukács Samuel Sogel Šimon Sogel Tomáš Dóša Tomáš Tankina Štefan Lévay Beatrica Lévayová Mariana Kormošová Henrietta Petiková Elemér Petik Alžbeta Czipová Peter Vittek (Zvolen) |
Počet členov | 18 |
Počet členov do 18r. | 3 |