Aktuálne

4. Kolo Stredoslov. Pohára z Dobšinej

13. júla sa usporiadalo v Dobšinej 4. kolo Stredoslovenského pohára HDH-IAA s medzinárodnou účasťou. V hore pri hrádzi pred Dobšinou organizátor postavil celkom zaujímavú trať na ktorej veľmi dobre využil terén, aby trať bola čím zaujímavejšia pre všetkých lukostrelcov. Táto súťaž bola dobrou prípravou pre všetkých, ktorý sa chystajú na Majstrovstvá Slovenska ktorá bude o 2 týždne. Na trati bolo postavených 20 3D stanovíšť, na ktoré sa strieľalo po dva šípmi. Členovia Lukostrelecký Klub Bašta vycestoval s hojným počtom členov aby získali čím viac umiestnení.

Prvé miesta získali: Viktor BRINDZA 81,2%  Peter BRINDZA ml. 99,8%, Hanna BOHOLY 62,7%, János POPOVICS  a Tibor LÉVAY

Druhé miesto obsadil Jozef BALÁŽ 50,7%,  a

Na tretom miesto skončil György NAGY,

4.miesto Attila NOVÁK, 5.miesto Zoltán BOHOLY,  8.miesto Peter BRINDZA st.. 

Gratulujeme zúčastneným.

                          

Ďakujeme sponzorom:  MsU Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o Zvolen, GOBAKO Košice, Rimava SK, Tauris, Fabrika, Avest, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Gemerstav, Stav LP, TSM Rimavská Sobota Gemernákup a JULMEX SK s.r.o.       

Július 13-án lett megrendezve a Közep Szlovák kupa 4. fordulója Dobsinán nemzetközi részvéttel. A város előtti erdei tó partján a rendezö kihívó pályát  épített így kihasználva a terep adottságait, hogy felkészítse az íjászokat a két hét múlva megrendezendő Szlovák Országos Bajnokságra. A pályán 20 löállásra minden versenyző két vesszövel lőhetett. A négy órás versengés után az eredményhirdetés következett  a 10 fős Bástya Íjász Klub tagjainak is  következő eredményekkel.

Első helyen végeztek: BRINDZA Viktor 81,2%, ifj. BRINDZA Peter 99,8%, BOHOLY Hanna 62,7%, POPOVICS János és LÉVAY Tibor.

Második helyet ért el: BALÁŽ Jozef 50,%,

Harmadik helyen végeztt NAGY György,

4.hely NOVÁK Attila, 5.hely BOHOLY Zoltán, 8.hely id. BRINDZA Peter. Gratulálunk a résztvevőknek!

 

Köszönet a támogatóknak: MsU Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o Zvolen, GOBAKO Košice, Rimava SK, Tauris, Fabrika, Avest, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Gemerstav, Stav LP, TSM Rimavská Sobota, Gemernákup a JULMEX SK s.r.o.

Zdieľajte na: