Žiaci - nominácie

Ela Valachová , (12 r.)

Plavecký klub Rimavská Sobota

Šport: Plávanie

1. Školská majsterka Slovenska v plávaní 2022, Šamorín 
2. 10x vicemajsterka Slovenska v plávaní, 2x3.miesto, Šamorín, Banská Bystrica
3. 9x majsterka stredoslovenskej oblasti, 3x2.miesto,4x3.miesto
4. Víťazka Banskobystrického plaveckého pohára 2022
5. 66 zlatých priečok, 17 strieborných a 10 bronzových priečok 

Tréner: Mgr. Ján Valach

Plavecký klub Rimavská Sobota

Štatútar Juraj Husár
Tréneri Mgr. Michal Klein, Juraj Husár
Adresa Cukrovarská 1903 Rimavská Sobota 979 01
Prevádzka Mestská krytá plaváreň Rimavská Sobota
Zloženie
Počet členov 31
Počet členov do 18r. 21

Matej Gregorec, (12 r.)

FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota

Šport: null

1. 2-násobný majster Európy a vicemajster Európy - Majstrovstvá Európy v športovej chanbare, Srbsko
2. 4-násobný majster Slovenska, celkovo 5 medailí a absolútny majster Slovenska v zápase v kategórii detí - Majstrovstvá Slovenska v športovej chanbare, Rimavská Sobota
3. Majster Česka a 2-násobný vicemajster Česka v športovej chanbare, Praha
4. Majster Poľska a bronzový medailista v športovej chanbare, Poľsko
5. 4-násobný víťaž Moravia Open, celkovo 5 medailí v športovej chanbare - Česká Republika

Tréner: PaedDr. Tibor Figei, MBA, Ladislav Laššák, Laura Dávidová

Sponzori: Mesto Rimavská Sobota, Slovenská Asociácia Chanbara, RSNet, Theatro, Itres s.r.o., Stavebné centrum Ádám

FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota

Štatútar Peter Úrek
Tréneri Peter Úrek, Pavel Lancko, ing. Jaroslav Dóbi, Miroslav Bitala
Adresa Malohontská 61/22, 979 01 Rimavská Sobota
Prevádzka Dom služieb, Malohontská 1931, 97901 Rimavská Sobota
Zloženie Správna rada klubu a jeho aktívni členovia klubu, resp. ich zákonní zástupcovia.
Počet členov 45
Počet členov do 18r. 37

Lukáš Kurek, (17 r.)

FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota

Šport: null

1. 3-násobný Majster Európy a vicemajster Európy, 5.miesto v tímoch (zápas) - Majstrovstvá Európy v športovej chanbare, Srbsko
2. Majster Slovenska, 6-násobný medailista celkovo - Majstrovstvá Slovenska v športovej chanbare, Rimavská Sobota
3. 2-násobný majster Česka a dvojnásobný bronzový medailista celkovo - Majstrovstvá Česka v športovej chanbare, Praha
4. 3-násobný víťaz Moravia Open v športovej chanbare, Česká Republika
5. 1.miesto - 2nd Friendship Online Open, Medzinárodný turnaj v súbornom cvičení

Tréner: PaedDr. Tibor Figei, MBA, Ladislav Laššák, Laura Dávidová

Sponzori: Mesto Rimavská Sobota, Slovenská Asociácia Chanbara, RSNet, Theatro, Itres s.r.o., Stavebné centrum Ádám

FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota

Štatútar Peter Úrek
Tréneri Peter Úrek, Pavel Lancko, ing. Jaroslav Dóbi, Miroslav Bitala
Adresa Malohontská 61/22, 979 01 Rimavská Sobota
Prevádzka Dom služieb, Malohontská 1931, 97901 Rimavská Sobota
Zloženie Správna rada klubu a jeho aktívni členovia klubu, resp. ich zákonní zástupcovia.
Počet členov 45
Počet členov do 18r. 37

Ádám IVÁN, (13 r.)

PALÓCOK, o.z.

Šport: Thai-box

1. 1.miesto - Majster Maďarska v muaythai za rok 2022 (Budapešť)
2. 1.miesto - X. Spartan muaythai kupa (Budapešť)
3. 1.miesto - WFC Vi-gó Kupa (Mosonmagyaróvár)
4. 1.miesto - Monori Muaythai Kupa (Monor)
5. 1.miesto - Muay thai kids challange (tieňový box) - (Trenčín)
+ IVÁN Ádám dostal pozvánku do reprezentácie Maďarska 
2.
3.
4.
5.

Tréner: PaedDr. László IVÁN, Krisztián JÁSZKA, Kristóf FÁBIÁN

Sponzori: On ground - Ladislav MOLNÁR, Záhradníctvo Antal - Zoltán ANTAL

PALÓCOK, o.z.

Štatútar PaedDr. László IVÁN
Tréneri PaedDr. László IVÁN
Adresa Štúrova 24, Tornaľa 98201
Prevádzka Tornaľa
Zloženie Predsedníctvo - PaedDr. László IVÁN - PhDr. Tamás IVÁN - Ing. Zuzana IVÁNOVÁ - Mgr. Peter SZIGETY
Počet členov 6
Počet členov do 18r. 7
                     

Oliver Fékesházy, (15 r.)

Šport: Taekwondo

1. 1.miesto - Majstrovstvá Slovenska - Košice
2. 1.miesto - Black Tiger Cup, Snina
3. 1.miesto - Cassovia Open, Košice
4. 1.miesto - Ilyo Cup, Košice
5. 3.miesto - Bratislava Open

Tréner: Miroslav Bitala, Viktória Bitalová, Giovanni Slanec

Sponzori: Mesto Rimavská Sobota, Slovenská Asociácia Taekwondo, Riso s.r.o, Aproving s.r.o., Karol Kovács s.r.o., Ing. arch. Erik Klaubert

Adrián Mag, (16 r.)

FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota

Šport: Taekwondo

1. 2.miesto - Majstrovstvá Slovenska, Košice
2. 1.miesto - Cassovia Open, Košice
3. 1.miesto - Bratislava Open
4. 1.miesto - Ilyo Cup, Košice
5.  2.miesto - Black Tiger Cup, Snina

Tréner: Miroslav Bitala, Viktória Bitalová, Giovanni Slanec

Sponzori: Mesto Rimavská Sobota, Slovenská Asociácia Taekwondo, Riso s.r.o, Aproving s.r.o., Karol Kovács s.r.o., Ing. arch. Erik Klaubert

FALCON TAEKWONDO klub Rimavská Sobota

Štatútar Peter Úrek
Tréneri Peter Úrek, Pavel Lancko, ing. Jaroslav Dóbi, Miroslav Bitala
Adresa Malohontská 61/22, 979 01 Rimavská Sobota
Prevádzka Dom služieb, Malohontská 1931, 97901 Rimavská Sobota
Zloženie Správna rada klubu a jeho aktívni členovia klubu, resp. ich zákonní zástupcovia.
Počet členov 45
Počet členov do 18r. 37

Zdieľajte na: